Wodniak jajowodu wiki. Ból podbrzusza? Zespół Kallmana

Niepokoją Cię objawy idące ze strony podbrzusza? Często boli Cię brzuch i boisz się, że możesz cierpieć na dolegliwości związane z układem rozrodczym? Pamiętaj, że szukanie jednostek chorobowych w internecie to największy błąd, jaki możesz popełnić.

wodniak jajowodu – wiki

Co druga strona powie Ci, że Twoje objawy doskonale pokrywają się z typowymi objawami nowotworu złośliwego i możesz zacząć pisać testament. I po co stresować się bez powodu? Jeśli chodzi o drobne schorzenia układu rozrodczego, takie jak na przykład wodniak jajowodu wiki nie jest stroną polecaną do szukania informacji. Najlepiej zapytać swojego lekarza, co Ci dolega. Chyba, że Twoim lekarzem jest wikipedia.

zespół Kallmana

Wówczas pytanie o to, czy chorujesz na wodniak jajowodu wiki lub innej strony internetowej jest w pełni uzasadnione. Jeśli dolegliwości są jednak wyjątkowo uporczywe, masz problemy z zajściem w ciążę, zaburzeniami miesiączkowania, a także z objawami ze strony innych układów, możesz podejrzewać u siebie schorzenie endokrynologiczne. Nie bój się jednak, że cierpisz na poważne zaburzenia, jak na przykład zespół Kallmana. Ta jednostka choroba nie należy do częstych i popularnych. Poza tym, na zespół Kallmana dużo częściej cierpią mężczyźni!

 

You may also like...