Chiński kalendarz płci owulacji – planowanie dziewczynki. Płeć dziecka da się zaplanować? Planowanie płci dziecka tabela

Kiedy staracie się z partnerem o dziecko, zależy Wam głównie na tym, by urodziło się zdrowe. Każdy z nas ma jednak gdzieś w głowie głęboko schowane marzenia o gromadce córeczek lub o tym, by począć i wychować syna, który przedłuży ród.

chiński kalendarz płci owulacji – planowanie dziewczynki

Czy płeć dziecka da się zaplanować? Istnieje wiele spornych informacji na ten temat. Z jednej strony mamy pewną teorię, która mówi nam o szybkości i długości życia plemników. Jeśli para stara się o dziewczynkę, należy współżyć przed owulacją, ponieważ plemniki żeńskie żyją dłużej od męskich. Planowanie dziewczynki musi więc być ściśle skorelowane z terminami owulacji u matki. Są też metody, takie jak chiński kalendarz płci owulacji, które nawiązują do konkretnego miesiąca poczęcia.

planowanie płci dziecka tabela

Jeśli chodzi o chiński kalendarz płci owulacji nie ma on jednak konkretnych badań mówiących za jego skutecznością. Jeśli chodzi o planowanie płci dziecka tabela wszystkich metod może okazać się pomocna. Planowanie dziewczynki można wówczas wykonać na kilka różnych sposobów, co dokładnie zobaczysz w jednym miejscu. Pamiętaj jednak, że jeśli chodzi o planowanie płci dziecka tabela nie może równać się ze zrządzeniem losu i z kwestią przypadku, która góruje nad wszystkimi wymyślonymi przez człowieka metodami!

 

You may also like...